Při nákupu nad 500Kč automatická sleva na většinu produktů
Nová kategorie MAGIC BOX. spousta produktů v jednom balíčku za pouhých 999Kč

Zyxel NWA1123-ACHD Bez držáku na zeď

Kód: 00317
5 400 Kč –81 %
Zyxel NWA1123-ACHD Bez držáku na zeď
5 400 Kč –81 % 999,50 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Produkty řady ZyXEL NWA1123 jsou PoE přístupové body (AP) standardu 802.11n, založené na moderních bezdrátových standardech, se sp...

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Produkty řady ZyXEL NWA1123 jsou PoE přístupové body (AP) standardu 802.11n, založené na moderních bezdrátových standardech, se správou pomocí protokolu SNMP. Konkrétní model dosahuje datových rychlostí až 1.6 Gbps. Vestavěné antény těchto přístupových bodů určených pro montáž na strop jsou designovány a optimalizovány pro maximalizaci bezdrátového pokrytí.

Podporuje beamforming

Řada ZyXEL NWA1120 disponuje prémiovými funkcemi TX Beamforming a MLD, které zajiš´tují lepší a cílenější pokrytí. Vzhledem ke komplexnímu paletě vlastností a podpoře protokolu IPv6 je model ideálním řešením jak pro kanceláře, tak i pro hotely a školy.

Stabilní síťové služby

PoE přístupový bod díky technologii 11n zlepšuje pokrytí dané lokality - vděčí tomu i technologii TX Beamforming, LDPC a MLD. Systém MLD zlepšuje poměr signál-šum (SNR) zhruba o 3 dB, a bezdrátové služby jsou tak ještě stabilnější a mohou lépe uspokojovat potřeby většího počtu mobilních uživatelů.

TX Beamforming přitom eliminuje hluchá místa, protože rozšiřuje pokrytí prostřednictvím průběžných dynamických změn fází signálu. Lepší příjem a větší pokrytí jsou výhodné pro zařízení s nízkým výkonem, jako jsou inteligentní telefony a tablety.

Klíčové vlastnosti

Síťové zařízení ZyXEL NWA1123-ACHD, které funguje i jako AP/repeater/bridge. Určeno je pro montáž na strop. Podporuje technologii 802.11a/b/g/n/ac (až 1.6 Gbps). Pro větší bezpečnost dat nabízí šifrování WPA2. Z dalších funkcí mu nechybí napájení přes PoE či podpora 16x SSID. Rozhraní: 2x gigabitový LAN port.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: