Při nákupu nad 500Kč automatická sleva na většinu produktů
Nová kategorie MAGIC BOX. spousta produktů v jednom balíčku za pouhých 999Kč

Chytré inteligentní hodinky Willful

Kód: 01864
Akce Novinka
1 100 Kč –63 %
Chytré inteligentní hodinky Willful
1 100 Kč –63 % 399 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
  • Chytré hodinky pro muže a ženy: Hledáte chytré hodinky, které ne...

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Chytré hodinky pro muže a ženy: Hledáte chytré hodinky, které nejen snadno sledují vaše kroky, kalorie, srdeční frekvenci a kvalitu spánku, ale také vás informují o příchozích hovorech, zprávách a dalších oznámeních a zůstávají v obraze v rámci vašeho rozpočtu? Chytré hodinky Willful 025 mají vše, co potřebujete, za opravdu dobrou cenu. Elegantní design s 1,3palcovým barevným LCD displejem a hladkými a pohodlnými pruhy. Tyto hodinky mohou dobře padnout jak mužům, tak ženám.
  • Přesný sledovač fitness: Tento sledovač fitness provádí automaticky základní kroky, jako je sledování kroků, kalorií a spánku, a také přesně sleduje aktivity, jako je běh a jízda na kole, pomocí GPS vašeho telefonu. Chytré hodinky Willful 025 jsou navíc vybaveny pokročilým snímačem srdečního tepu pro efektivní sledování srdečního tepu. Fitness hodinky také poskytují komplexní analýzu vašeho spánku. (hluboký spánek, lehký spánek a čas na probuzení)
  • Vodotěsné fitness hodinky IP68 a 10denní výdrž baterie - S vodotěsností IP68 jej můžete bez obav nosit při mnoha příležitostech, například při mytí rukou, plavání atd. Chytré hodinky Willful 025 mají velkou baterii a funkce s režimy úspory baterie. Můžete jej používat několik dní a nemusíte se bát, že by vám došlo baterie. Po 2,5hodinovém nabíjení lze tyto hodinky používat až 10 dní a pohotovostní doba je 42 dní.
  • Chytré hodinky pro telefony Android a iPhone: Tyto chytré hodinky mohou pracovat s většinou chytrých telefonů na trhu, vyžaduje pouze, aby váš telefonní systém byl vyšší než Android 4.4 nebo iOS 8.0. Na těchto chytrých hodinkách lze zobrazovat a číst oznámení o příchozích hovorech, textech, kalendářích a aplikacích. Nikdy neztratíte důležité zprávy. Kromě toho můžete pomocí těchto fitness hodinek také zavěsit příchozí hovory.
  • Užitečné funkce: Kromě 11 sportovních režimů poskytuje tento sledovač fitness také mnoho užitečných funkcí, jako je sledování zdraví žen, vedení dechu, režim nerušit, vibrační budík, časovač a stopky. Nosením těchto chytrých hodinek na zápěstí nejenom zajistíte, že budete udržovat svůj srdeční rytmus, cvičení a kvalitu spánku, ale také získáte příležitost kontrolovat hladinu stresu, rozvíjet dobrý smysl pro čas a dělat mnohem víc. .

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: