ZADEJ SLEVOVÝ KÓD A ZÍSKEJ DALŠÍ SLEVU 50% NA VŠE ------ SLEVA50 -------
----------------

Doprava a platba

Na e-shopu zaslevou.cz můžete využít možnosti dopravy Zásilkovna a PPL

Cena dopravy:
Zásilkovna CZ - 89 CZK. 

Zásilkovna SK - 108 CZK


PPL kurýr - běžné doručení 150 - CZK

PPL Slovensko 150 - CZK

NYNÍ DOPRAVA NA NÁKUP OD 1 500.- vč DPH ZDARMA - přepravcem Zásilkovna i PPL

 

Cena platby:

Platba dobírkou 30 - CZK Mrzí nás to, ale vzhledem k tomu, že někteří zákazníci nepřebírají zásilky, tak jsme byli donuceni zásilky do 400Kč nezasílat na dobírku.           Děkujeme za pochopení

Platba předem na účet ZDARMA

Platba pro Českou Republiku - 2502454802/2010 Fio banka a.s.

Platba pro Slovensko v měně EUR - Číslo účtu: 2502459910/2010 Fio banka a.s.

                                                           IBAN: CZ87 2010 0000 0025 0245 9910

                                                                 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX


Termín doručení:
Vaše objednávka bude zpracována v nejbližším možném termínu. Většina objednávek je odeslána ještě tentýž den. Doručení je do 2 pracovních dnů po odeslání objednávky nebo podle kapacit dopravce.

Poskytovatele platební brány, společnost ComGate Payments, a.s
odkazu na stránku: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

ComGate Payments, a.s. Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové E-mail: platby-podpora@comgate.cz Tel: +420 228 224 267

Online platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.