Při nákupu nad 500Kč automatická sleva na většinu produktů
Nová kategorie MAGIC BOX. spousta produktů v jednom balíčku za pouhých 999Kč

Osobní váha-RENPHO- NEKOMPLETNÍ

Kód: 77718
990 Kč –79 %
Osobní váha-RENPHO- NEKOMPLETNÍ
990 Kč –79 % 199 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

 

PRODUKT JE BUĎ POŠKRÁBANÝ NEBO CHYBÍ KRYT BATERIÍ

Inteligentní aplikace se synchronizuje s fitness aplikací - Již máme miliony spokojených globálních uživatelů. Aplikace Renpho spolupracuje se společnostmi Samsung Health, Apple Health, Fitbit, Google Fit a nabízí aplikaci pro Apple Watch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Inteligentní aplikace se synchronizuje s fitness aplikací - Již máme miliony spokojených globálních uživatelů. Aplikace Renpho spolupracuje se společnostmi Samsung Health, Apple Health, Fitbit, Google Fit a nabízí aplikaci pro Apple Watch.
  • 13 základních měření - Inteligentní váha zobrazuje tělesnou hmotnost a data včetně BMI, svalové hmoty, procenta tělesného tuku, ukládání do aplikace renpho. Můžete zvážit sami kdykoliv bez telefonu. Data se synchronizují s aplikací, jakmile je znovu připojena.
  • Vysoká přesnost - Automatická kalibrace a vysoce přesné senzory měří v krocích po 0,2 lb/0,05 kg s kapacitou 396 lbs/180kg. 4 citlivé elektrody, 5mm plošina z tvrzeného skla, včetně 3 baterií AAA. Moderní a elegantní design s klasickou černou barvou.
  • Jedna stupnice pro neomezené uživatele - Stupnice tělesného tuku umožňuje vám a vaší rodině sdílet jednu stupnici společně. Je vhodné, aby každý člen lépe znal své tělesné metriky a udělal některá relevantní vylepšení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: