Při nákupu nad 500Kč automatická sleva na většinu produktů
Nová kategorie MAGIC BOX. spousta produktů v jednom balíčku za pouhých 999Kč

NACODEX 84klávesová růžová bezdrátová Bluetooth klávesnice s roztomilými retro kulatými klávesami, pohodlná ergonomická klávesnice psacího stroje kompatibilní s Androidem Windows iOS pro domácí a kancelářskou klávesnici

Kód: 72102
725 Kč –65 %
Snímek obrazovky 2023 06 06 132729
725 Kč –65 % 250 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
  • Módní a retro Bluetooth klávesnice – bezdrátová klávesnice psacího stroje kombinuje retro styl a moderní design s technologií hladkých okrajů a roztomilými bílými kulatými klávesami, což přináší pohodlné a plynulé psaní; je to nejlepší volba pro vaši kancelářskou nebo domácí klávesnici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Stabilní připojení na velkou vzdálenost – klávesnice Bluetooth využívá bezdrátovou technologii 2,4 GHz, která poskytuje stabilní a nerušené připojení, a pracovní vzdálenost je 10 metrů. Stačí stisknout klávesy FN + C pro vstup do režimu Bluetooth a červené světlo začne blikat, aby se zařízení začalo připojovat. (Poznámka: Systém mezi sebou nemůže přímo přepínat)
  • Přívětivý design pro úsporu energie – Pokud nedojde k žádné operaci po dobu delší než 10 minut, klávesnice přejde do režimu spánku a automaticky odpojí připojení Bluetooth, aby se šetřila energie; pokud je baterie slabá, indikátor baterie v pravém horním rohu vám připomene výměnu baterie. (Vyloučené baterie)
  • 【Odolná a široká kompatibilita】 Roztomilá Bluetooth klávesnice má více než 10 milionů kliknutí, je široce kompatibilní s Windows, IOS, Smart TV, notebooky, PC, chytrými telefony Android atd. s podporou Bluetooth. (Ujistěte se, že je vaše zařízení kompatibilní s Bluetooth 5.0 )

Doplňkové parametry

Kategorie: Klávesnice
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: