Při nákupu nad 500Kč automatická sleva na většinu produktů
Nová kategorie MAGIC BOX. spousta produktů v jednom balíčku za pouhých 999Kč

Maxcio Digitální zásuvka s časovačem-EU varianta zásuvky

Kód: 02849
Akce Novinka
399 Kč –52 %
Maxcio Digitální zásuvka s časovačem-EU varianta zásuvky
399 Kč –52 % 189 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

O této položce:

  • Detailní informace

Detailní popis produktu

O této položce:

  • Úspora energie a peněz – Pomocí tohoto zásuvného časovače můžete automaticky ovládat světla, klimatizaci, lednici a další spotřebiče podle vámi nastavených programů, čímž šetříte energii a účty za elektřinu.
  • 10 programů ZAP/VYP - 24hodinové/7denní období nastavení, tato zásuvka s časovačem podporuje, že můžete naprogramovat zapnutí/vypnutí elektrických spotřebičů až 10krát za den. Flexibilní přepínání mezi standardním a letním časem, zefektivněte svůj každodenní život a automatizujte svůj domov.
  • Snadná obsluha - Výkon až 2900W, vhodný pro mnoho elektrických spotřebičů. Manuální vypínač umožňuje přeskočit programy, pokud se váš plán změní. Naprosto tiché při používání, žádné obtěžování při práci nebo odpočinku.
  • Ochrana proti krádeži - Tento časovač má funkci náhodného zapnutí/vypnutí vašich elektrických spotřebičů, když nejste doma, a pomáhá tak zabránit mystickým vloupáním do domácnosti.
  • Záložní baterie – Záložní baterie může uchovat paměťové programy i při výpadku napájení nebo po odpojení zástrčky digitálního časovače. Velký 2,4" LCD displej pro snadnější kontrolu i na velkou vzdálenost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: