Při nákupu nad 500Kč automatická sleva na většinu produktů
Nová kategorie MAGIC BOX. spousta produktů v jednom balíčku za pouhých 999Kč

Konferenční reproduktor EMEET OfficeCore M0

Kód: 04486
Akce Novinka
Značka: EMEET
1 199 Kč –75 %
Konferenční reproduktor EMEET OfficeCore M0
1 199 Kč –75 % 299,50 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

...

Detailní informace

Detailní popis produktu

O této položce:

[Skutečný plně duplexní hlasitý odposlech] Hlasitý odposlech M0 USB umožňuje lidem komunikovat tam a zpět současně, což umožňuje oběma stranám, aby se navzájem slyšeli ve stejnou dobu. Váš hlas se během vášnivých diskusí neztratí. eMeet se vždy snaží přinést vám lepší hlasitý odposlech pro uživatele a počítač.

[4 Smart Microphones Equipped] Konferenční reproduktor a mikrofon M0 USB jsou vybaveny 4 chytrými mikrofony. Snadno lze dosáhnout 360° snímání hlasu. Díky technologiím potlačení akustické ozvěny (AEC) a redukce šumu (NR) jsou reproduktory a mikrofon pro konferenční hovory M0 USB optimalizovány pro použití kdekoli chcete.

All-in-one ovládací panel s LED indikátorem: USB reproduktor a mikrofon M0 pro počítač má all-in-one ovládací panel, ve kterém je tlačítko pro příjem/zavěšení, tlačítko pro zvýšení a snížení hlasitosti a tlačítka pro ztlumení mikrofon a reproduktor jsou nastaveny pro vaše snadné ovládání. Když někdo mluví, LED indikátor na M0 USB reproduktorech s mikrofonem okamžitě ukáže směr dané osoby. Také se zobrazí, zda jste úspěšně ztlumili.

Malý a přenosný, Plug and Play: S rozměry 3,1 x 3,1 x 1,6 palce se počítačový mikrofon a reproduktor M0 USB stává ideálním malým, čtvercovým a přenosným zařízením, které lidé mohou nosit všude s sebou. Jakmile je reproduktorový mikrofon M0 USB připojen k počítači pomocí kabelu USB, lze jej okamžitě používat, což je plug and play a bez starostí.

Soukromý čas s portem AUX. To, co jsme speciálně navrhli, je port AUX pro připojení kabelu AUX pro zajištění soukromých telefonních hovorů nebo tříd nebo schůzek všude, zejména v otevřeném prostoru, ale soukromý čas je stále potřeba. Aniž byste se museli obtěžovat se sluchátky/sluchátky, můžete se ponořit do hlubokého přemýšlení a skvělých nápadů s reproduktorem M0 USB s mikrofony.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: