Při nákupu nad 500Kč automatická sleva na většinu produktů
Nová kategorie MAGIC BOX. spousta produktů v jednom balíčku za pouhých 999Kč

iHaper S1 WiFi Smart Plug

Kód: 03393
Akce Novinka
699 Kč –54 %
iHaper S1 WiFi Smart Plug
699 Kč –54 % 320 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

O této položce
Široká kompatibilita: Základna chytré lampy iHaper funguje s Apple HomeKit (při použití doma není potřeba žádný rozbočovač/můstek...

Detailní informace

Detailní popis produktu

O této položce
Široká kompatibilita: Základna chytré lampy iHaper funguje s Apple HomeKit (při použití doma není potřeba žádný rozbočovač/můstek) nebo s vaším stávajícím Amazon Echo/Google Assistant.
Make Common Bulbs Smart: Dokáže vyrobit až 25W běžné žárovky, jako jsou LED, CFL, Incandescent a Halogen smart, žádné další kroky k jejich zapínání/vypínání.
Ovládání aplikací a hlasové ovládání: Požádejte Siri/Alexu/Google, aby zapnula nebo zhasla vaše světlo, nebo klepněte na aplikaci iHaper pro ovládání světla.
Servisní služby: nebojte se zapomenout zhasnout světla. V aplikaci můžete na dálku zkontrolovat stav světla a vypnout jej, pokud je ZAPNUTO. Poznámka: Dálkové ovládání vyžaduje most (Apple TV / HomePod / iPad, Amazon Echo, Google Assistant).
Skupinové ovládání: Přidejte do scény několik podstavců lamp, společně je zapněte/vypněte pomocí bezplatné aplikace iHaper nebo aplikace Apple smart home.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: