Bluetooth osobní váha Yuanguo Hosome s aplikací a 17 tělesnými údaji: tělesný tuk, BMI, BMR, hmotnost, svalovou hmotu, vodu, bílkoviny, do 180 kg

Kód: 02277
Akce Novinka
799 Kč –50 %
Bluetooth osobní váha Yuanguo Hosome s aplikací a 17 tělesnými údaji: tělesný tuk, BMI, BMR, hmotnost, svalovou hmotu, vodu, bílkoviny, do 180 kg
799 Kč –50 % 399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
14.12.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

NEMUSÍ OBSAHOVAT KRYT NA BATERIE

 

O této položce:


Analyzuje 17 důležitých tělesných dat: tato stupnice tělesného tuku Bluetooth využívá technologii bioelektrické impedanční analýzy (BIA) k měření 17 tělesných dat: tělesná hmotnost, tělesný tuk, voda, kosterní sval, svalová hmota, kostní hmota, bílkoviny, BMI, BMR atd. . Tato tělesná data si můžete snadno přečíst v aplikaci.


Chytré osobní měřítko: aplikace zaznamená všechna vaše měření. Odečtené hodnoty můžete v aplikaci sledovat podle dnů/týdnů/měsíců/rok a automaticky zaznamenají změny hmotnosti a data lze zobrazit ve tvarech sloupců nebo křivkách. To vám umožní snáze a lépe poznat své tělo.


Široká kompatibilita: tato digitální osobní váha je kompatibilní s Bluetooth 4.0 a operačním systémem iOS 8.0 / Android 5.0 nebo vyšší verzí. Tato bezplatná aplikace AIFIT se velmi snadno používá, můžete si ji stáhnout z Apple Store / Google Play nebo naskenovat QR kód v pokynech (anglický jazyk není zaručen). Zjištěná data v aplikaci lze synchronizovat s Apple Health a Google Fit.


Technická data: přesnost měření 0,2 lb / 0,1 kg, maximální hmotnost až 396 lb / 180 kg; vybaven 4 nejnovějšími vysoce přesnými senzory, 4bodovou protiskluzovou základnou, 3 x baterií AAA. Automatické zapnutí/vypnutí. Můžete jej používat současně se svými přáteli a rodinami a pohodlně si vyměňovat datový záznam na Twitteru, Facebooku.


Jak používat: váhy používejte na tvrdou a rovnou podlahu, nikoli na koberce nebo jiné měkké povrchy. Před měřením si prosím sundejte boty a ponožky. Na stupnici šlápněte pouze naboso. Vaše chodidla by se měla dotýkat všech 4 elektrod. Přímo na displeji lze odečíst pouze tělesnou hmotnost, ostatní hodnoty se zobrazí v aplikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: