Snow Mountain H2O - USB zvlhčovač vzduchu

Kód: 00609
Akce Novinka
490 Kč –61 %
Snow Mountain H2O - USB zvlhčovač vzduchu
490 Kč –61 % 190 Kč 157,02 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

 

 Získejte svůj vlastní osobní zvlhčovač ---> Náš zvlhčovač Snow Mountain je předělaný k dokonalosti s n...

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 Získejte svůj vlastní osobní zvlhčovač ---> Náš zvlhčovač Snow Mountain je předělaný k dokonalosti s novým designem pro výkonnější, tišší a všestrannější osobní zvlhčovač. Zvyšováním vlhkosti vzduchu také zvyšujete koncentraci, zlepšujete náladu, proto se nadechnete čerstvého vzduchu bez ohledu na to, kde jste, doma, v kanceláři, ve škole. Je to úžasné pro spaní, práci, studium a celkovou pohodu. Zvlhčovač Snow Mountain používá vyměnitelný vestavěný filtr.

Užijte si dvojitou ochranu - pohodlí splňuje bezpečnost, protože mini zvlhčovač se studenou mlhou se automaticky vypne po 8 nebo 14 hodinách. Ideální pro spaní - může běžet nepřetržitě až 14 hodin. Stačí naplnit zvlhčovač až 16,9 fl oz vody a snadno jej napájet pomocí kabelu USB (lze jej napájet z počítače).

Váš bezrizikový nákup ---> Mnoho výhod v elegantním a krásném mini osobním zvlhčovači. Lepší spánek, boj proti alergiím, dýchání zdravějšího a vyčištěnějšího vzduchu, ochrana pokožky a zlepšení kvality života. Získejte svůj zvlhčovač čerstvé páry nyní bez rizika.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: