Jelly Comb bezdrátová sluchátka s dlouhým dosahem

Kód: 03041
Akce Novinka
1 999 Kč –50 %
Jelly Comb bezdrátová sluchátka s dlouhým dosahem
1 999 Kč –50 % 999 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023

 

...

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Popis:

Bezdrátová optická TV sluchátka Jelly Comb vám umožní vychutnat si pohodlný bezdrátový zážitek z poslechu, což je skvělá volba pro lidi, kteří mají potíže s poslechem televize, nebo pro lidi, kteří chtějí poslouchat televizi, aniž by rušili ostatní v pozdních nočních hodinách. Přijímá 2,4 GHz bezdrátové zvukové signály z vysílače, který je připojen k audio výstupu vašeho televizoru s digitálním optickým audio výstupním portem, 3,5 mm nebo RCA audio výstupním portem.

TV sluchátka podporují 3 audio porty:
1. Optické připojení: Zkontrolujte, zda je na vašem televizoru port optického výstupu zvuku, připojte dok pro vysílač k televizoru pomocí dodaného optického kabelu.
2. 3,5 mm připojení: Zkontrolujte, zda je na vašem televizoru 3,5 mm audio výstupní port, připojte dok pro vysílač k televizoru pomocí dodaného 3,5 mm audio kabelu.
3. Připojení RCA: Pokud na vašem televizoru není žádný optický nebo 3,5mm port a na televizoru jsou pouze zvukové porty RCA, zkontrolujte, zda jsou porty RCA audio OUT, porty audio IN nefungují s našimi TV sluchátky . Pokud mají výstup zvuku, můžete dok pro vysílač připojit k televizoru pomocí dodaného kabelu RCA.

Funkce:

Lehká, pohodlná s výplní z paměťové pěny. Flexibilní a nastavitelná čelenka.
Bohatý a ostrý zvuk s basy.
Pracujte s televizorem, který má optický audio výstup nebo 3,5 mm audio výstup nebo RCA audio výstup, jako je Samsung TV, Sony TV atd.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: