Z důvodu technických problémů bude způsob přepravy PPL omezen do 2.2.2023

ELUTENG 8K DisplayPort kabel 1.4, 3 metry, DP to DP samec-samec

Kód: 04404
Akce Novinka
599 Kč –50 %
ELUTENG 8K DisplayPort kabel 1.4, 3 metry, DP to DP samec-samec
599 Kč –50 % 299 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

PRODUKT NEMUSÍ OBSAHOVAT ORIGINÁLNÍ BALENÍ A ČESKÝ, ANI JINÝ NÁVOD K POUŽITÍ

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRODUKT NEMUSÍ OBSAHOVAT ORIGINÁLNÍ BALENÍ A ČESKÝ, ANI JINÝ NÁVOD K POUŽITÍ

O této položce:

  • ?8K HD a 3D vizuální požitek? Kabel DP 1.4 samec-muž, 3 m, 32,4 Gb/s, kvalita obrazu 8K HD, vysoce dynamické HDR, 165 Hz; rozlišení 7680*4320, podpora až 8K @ 60Hz, 4K @ 144Hz, 4K Ultra-HD (3840x2160 @ 60Hz), 2K @ 165Hz, 2K @ 144Hz, 1080p Full HD vysoké rozlišení. Kabel DP je kompatibilní s DP1.4, DP1.2, DisplayPort++, DP++ a DP.
  • ?Výstup synchronizace zvuku a videa? Zvuk a video jsou přenášeny synchronně a poskytují vám živý obraz s dynamickým zvukem. Režim spojování více obrazovek, režim více obrazovek, spojování několika obrazovek do velkého integrovaného displeje pro vytvoření širokoúhlého filmového efektu. DP kabel 144hz jasně ukáže každý detail, 3D vidění dělá obraz realističtější, můžete si vychutnat pohlcující vidění. (Poznámka: Grafická karta musí podporovat režim zobrazení na více obrazovkách.)
  • ?Režim duplikace a režim rozšíření? Režim duplikace: Zobrazovací zařízení a výstupní zařízení zobrazí synchronizovaný obraz, což se doporučuje pro interakci s videem, sledování 3D trháku atd.; Rozšířený režim: Při multitaskingu může být provoz na rozdělené obrazovce, jeden může být použit pro práci a druhý může být použit pro zábavu k řešení různých potřeb.
  • ?Stabilita a ochrana proti rušení? 8K Displayport kabel využívá technologii jádra TMDS. TMDS přenáší diferenciální signály, což snižuje elektromagnetické rušení signálu na přenosových kabelech a zlepšuje přesnou rychlost přenosu signálu. 24K pozlacené rozhraní, trvanlivé vkládání a vyjímání, antioxidace, použití vydrží déle. Nylonový pletený tegment, odolný proti poškrábání a opotřebení, účinně zabraňuje elektromagnetickému rušení.
  • ?Plug and Play, široce kompatibilní? Vhodné pro různá zařízení, můžete připojit výstupní zařízení s rozhraním DP k zobrazovacímu zařízení pomocí kabelu Displayport a sledovat filmy nebo diapozitivy na velké obrazovce. Široce se používá v počítačích, set-top boxech, PS3/4, televizorech a projektorech. Můžete také připojit PS3/4 a užít si herní interakci pro více hráčů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: