Digestoř Klarstein RGL90WH

Kód: 04415
Akce Novinka
8 999 Kč –50 %
Digestoř Klarstein RGL90WH
8 999 Kč –50 % 4 499 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.4.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Popis produktu:
Odsavač par Klarstein RGL90WH se postará ve středně velkých a velkých kuchyních o odstranění vzduchu jídla a par z vaření. Pro různě silnou aktivitu vaření může odsavač par pracovat se třemi různými úrovněmi výkonu. Nejvyšší úroveň výkonu odstraní z kuchyně za hodinu až 1000 metrů krychlových vzduchu a je připraven také pro přípravu více chodů. Hlasitost i spotřeba energie jsou během provozu udrženy v normě.

Zařízení RGL90WH je komínový odsavač par s volným prostorem pro hlavu, který umožňuje pohled shora na varnou desku a současně se svým ergonomickým designem elegantně začlení do každého kuchyňského prostředí. Motorizovaný větrací otvor je aktivován digitálním obsluhovacím polem, které nenápadně přináší odsavač do činnosti a po práci se opět zavře. Zařízení lze díky integrovanému časovači automaticky vypnout v časové době od 1 do 60 minut.

Aby byl vnitřek odsavače par a odsávací kanál chráněn před znečištěním, zařízení RGL90WH od Klarstein má vyměnitelné a do myčky vhodné tukové filtry z hliníku. Zaoblený příď z tvrzeného skla ukončuje prostor vaření bez zastrčených nebo těžko dostupných rohů, a tím je také snadno omyvatelný.

Odsavač par od společnosti Klarstein se montuje na stěnu nad kuchyňskou linku (ne na strop), potřebné držáky jsou dodávány s produktem. Díky obložení komína z nerezové oceli se odsavač par opticky dokonale hodí do moderních kuchyní. Ve slabém osvětlení lze použít zapínatelné LED osvětlení odsavače od společnosti Klarstein, a tím osvětlit prostor vaření.

Odsavač par může být zlepšen pomocí filtrů z aktivního uhlí (produkt 10027451) pro provoz cirkulujícího vzduchu.

https://www.manualypdf.cz/klarstein/10013868/manu%C3%A1l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: