Dierya DK61 60% mechanická herní klávesnice

Kód: 03033
Akce Novinka Top produkt
1 299 Kč –38 %
Dierya DK61 60% mechanická herní klávesnice
1 299 Kč –38 % 799 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

O tomto produktu:
? ?Kompaktní a ergonomický design? ? Tato 60% drátová mechanická klávesnice DK61E má perfektní velikost a je vhodná pro domácí i kancelářské použití, žádná čísla, poskytuje více prostoru vašemu stolu. ?Vědecký design žebříkového klíče nabízí maximální pohodlí, snižuje únavu po dlouhodobém používání a pomáhá vám minimalizovat písma. Speciální polstrování na klávesnici pro zvýšení stability. Proto je určen pro hráče, administrativní pracovníky, písaře, kopírky, programátory a editory.
? ?RGB podsvícení – vestavěné a vlastní? ?Více vestavěných světelných efektů a režim plného barevného podsvícení, nejsou potřeba žádné ovladače. FN + |: Přepínání mezi vestavěnými světelnými efekty. FN +}]: přepínání mezi vloženými plnými barvami. Nastavte jas a rychlost jasu volně. Prostřednictvím ovladače můžete také přizpůsobit další světelné efekty.
? ?4 vrstvy profilu, záznam maker a 100% anti-ghosting? ? Prostřednictvím našeho ovladače Dierya DK61E můžete nahrávat makra, přizpůsobovat pokročilé funkce a makra offline, přizpůsobovat světelné efekty, přizpůsobovat funkční klávesy. ? Kompatibilní s NKRO (režim anti ghosting).
Dvojité klíče PBT a optické přepínače Gateron vyměnitelné za provozu: Odolnost proti opotřebení a tvrdost PBT je mnohem vyšší než u ABS a oleji odolných klíčů, což poskytuje nejlepší zážitek ze psaní a hraní her. Změňte si je podle sebe díky vytahovači klíčů, který je součástí balení. ? Optické přepínače Gateron lze podle potřeby vyměnit za provozu a nahradit jinými přepínači. Klávesnice vyměnitelné za provozu nevyžadují pájení / odpájecí spínače ani nákup nové klávesnice. (Kompatibilní pouze s optickým spínačem)
? ?Kompatibilita a vodotěsná obvodová deska? ? Kompatibilní s Windows / Mac OS / Android, DK61E se dodává s 60palcovým kabelem Type-C ve tvaru L. ? Deska plošných spojů naší klávesnice má certifikaci IPX4, v procesu hraní her a práce si můžete vychutnat jídlo a pití volněji, protože bude velmi snadné naši klávesnici vyčistit (rozhraní není vodotěsné).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: