CHLADICÍ PODLOŽKA PRO NOTEBOOK HAVIT HV-F2056 15,6"-17" – PŘENOSNÁ USB (3 VENTILÁTORY)

Kód: 04012
Akce Novinka
899 Kč –56 %
CHLADICÍ PODLOŽKA PRO NOTEBOOK HAVIT HV-F2056 15,6"-17" – PŘENOSNÁ USB (3 VENTILÁTORY)
899 Kč –56 % 399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

PRODUKT NEMUSÍ OBSAHOVAT ORIGINÁLNÍ BALENÍ, ČESKÝ ANI JINÝ NÁVOD K POUŽITÍ

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRODUKT NEMUSÍ OBSAHOVAT ORIGINÁLNÍ BALENÍ, ČESKÝ ANI JINÝ NÁVOD K POUŽITÍ

HAVIT HV-F2056 LAPTOP COOLER: NEJPRODÁVANĚJŠÍ PODLOŽKA PRO NOTEBOOKY AMAZON

Chladič notebooku HAVIT HV-F2056 ochlazuje váš notebook tím, že neustále odvádí horký vzduch kolem notebooku a studený vzduch pod notebookem. Stačí položit notebook na podložku, propojit podložku s notebookem pomocí dodaného USB kabelu, stisknout tlačítko Zapnout a cítit, jak teplota klesá. Byly obdrženy tisíce pozitivních ohlasů od zákazníků, což z něj dělá nejprodávanější notebook na Amazonu.

VYNIKAJÍCÍ CHLAZENÍ, TICHÝ ŠEPOT

Se třemi velkými 110mm ventilátory, které poskytují vynikající proudění vzduchu při velmi tiché hladině hluku a otáčejí se rychlostí přes 1 100 ot./min, poskytuje chladič notebooku HAVIT HV-F2056 15,6 - 17 palců silný proud vzduchu 65 CFM, který vám umožní pracovat celý den bez jakéhokoli hluku. a přerušení vašeho toku.

TENKÝ, LEHKÝ A PŘENOSNÝ

Chladič na 15,6-17palcový notebook HAVIT HV-F2056 s tloušťkou sotva přes palec a hmotností pouze 1,6 libry je ultra přenosný a doprovází váš notebook, ať jste kdekoli.

ERGONOMICKÝ KOMFORT

Díky ergonomickému designu a 2 nastavitelným výškovým nastavením vám chladič notebooku HAVIT poskytuje nejpohodlnější úhel sklonu pro celodenní sledování a vázání.

OPTIMALIZOVÁNO PRO PŘENÁŠENÍ NOTEBOOKU

Vysoce kvalitní vícesměrná kovová síťka chladiče HAVIT HV-F2056 pro 15,6-17palcový notebook poskytuje vašemu notebooku stabilní a odolný povrch pro přenášení notebooku.

EXTRA USB PORTY

Potřebujete další USB porty při používání chladiče HAVIT HAVIT HV-F2056 15,6 - 17" notebooku? Stačí jej zapojit do extra USB portu na chladiči notebooku.

LED INDIKÁTORY

LED indikátory pod 3 ventilátory budou nejen indikovat pracovní stav chladiče, ale poslouží také jako zdroj světla v tmavém prostředí.

TIPY: CHLAZENÍ PRODLUŽTE ŽIVOTNOST NOTEBOOKŮ

Chlazení vašeho notebooku nejen zajistí příjemný pocit na dotyk, ale také prodlouží životnost vašeho notebooku. Stejně jako ostatní elektronika generují notebooky při intenzivním používání teplo, což je jeden z hlavních faktorů, které poškozují elektronické součásti uvnitř notebooku a způsobují jeho poruchu. Chlazením notebooku bude váš notebook méně poškozen teplem, a proto se prodlouží jeho životnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: