DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 599Kč
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 600 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
02.04.2022
Dekorativní květnáče
Od středy 6.4.22 budou opět naskladněny dekorativní květináče. A opět budou za skvělou cenu s dopravou zdarma :) číst celé
09.12.2021
Upozornění!
Upozornění! Produkty, které prodáváme, neobsahují originální balení ani český nebo jiný návod k obsluze. číst celé
18.01.2021
AUNA a KLARSTEIN
Nyní nově bude stálá nabídka elektroniky od firmy AUNA a KLARSTEIN Zboží od těchto výrobců za velmi zajímavé ceny. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Facebook
  1. Úvod
  2. Elektronika
  3. Převodník Fiber Media: 2 x 10/100 / 1000Mbps-TX

Převodník Fiber Media: 2 x 10/100 / 1000Mbps-TX

  • Novinka
  • Akce
Převodník Fiber Media: 2 x 10/100 / 1000Mbps-TX
700 Kč
- 57 %
Převodník Fiber Media: 2 x 10/100 / 1000Mbps-TX
Převodník Fiber Media: 2 x 10/100 / 1000Mbps-TX

Převodník Fiber Media: 2 x 10/100 / 1000Mbps-TX / 1 x Gigabit Ethernet FX, Dual Fiber 20km single-mode SC Connector, černá barva, napájecí zdroj z Evr... celý popis
Dostupnost
Skladem 1 ks
300 Kč
248 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:E26
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Převodník Fiber Media: 2 x 10/100 / 1000Mbps-TX / 1 x Gigabit Ethernet FX, Dual Fiber 20km single-mode SC Connector, černá barva, napájecí zdroj z Evropy, neutrální produkt, neutrální obal.

Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Co prodáváme?

Naše firma dováží a dále prodává na svém e-shopu zaslevou.cz zboží, které
bylo vráceno ve 14 denní lhůtě nebo z nepřevzatých balíčků e-shopů. Zboží je vždy plně funkční, ale může mít poškozený obal nebo může být zcela bez originálního obalu. Zboží nemusí obsahovat české návody.

Kontakty
Logo
zaslevou.cz
(Po-Pá, 8-16 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz